artretyzm_www167978873-635x356

ASU: cenny dodatek do arsenału

artretyzm_www167978873-635x356

Rozpoczęła się nowa era w leczeniu zwyrodnieniowej choroby sta­wów. W styczniu 1997 roku wprowadziłem do dziewięciostopniowego programu leczenia artretyzmu glukozaminę i chondroitynę. Były to pierwsze środki znacznie powstrzymujące rozwój procesu chorobowe­go, a ich wprowadzenie do użytku zmieniło w Stanach Zjednoczonych sposób leczenia najczęstszej przyczyny przewlekłego bólu.

Rok później zacząłem stosować związek o nazwie SAMe, przydatny w leczeniu depresji oraz w osłabianiu bólu towarzyszącego zwyrodnie­niowej chorobie stawów. Związek SAMe został już oficjalnie uznany za bezpieczny i skuteczny. Od tamtej pory suplementy diety oraz dziewięciostopniowy program leczenia wielokrotnie udowodniły swoje działanie, pomagając milio­nom osób na całym świecie.

Jestem bardzo dumny, że teraz mogę przedstawić nowy środek sku­teczny w leczeniu zwyrodnieniowej choroby stawów, stosowany w te­rapii innowacyjnej, który na pewno zwiększy możliwości walki z tą chorobą. Glukozamina i chondroityna pomogły już milionom chorych. Wierzę, że nowy lek pomoże kolejnym.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *